Конструктори веб-сайтів на iOS

Конструктори веб-сайтів на iOS

Меню

Кілька інструментів та посібників, які допоможуть вам створити веб-сайт за допомогою мобільного пристрою.

Чи є огляд усіх програм для створення веб-сайтів?

Знайти чесний огляд конструктора веб-сайтів дуже важко. Чому?

90% сайтів з оглядами про розробників веб-сайтів насправді упереджені, оскільки фінансуються за рахунок приєднання.

Основний інтерес автора не в тому, щоб інформувати вас, а в тому, щоб ви знаходили їхній блог на першій сторінці пошуку в Google і відкривали сайт за посиланням, яке вони надають.
Наприклад, Wix побудував більшу частину своєї стратегії на цьому: тому він найчастіше виходить першим, навіть коли він далекий від актуальності.
Мало того, що ці сайти з оглядами часто зовсім ненадійні, ще гірше, вони, як правило, дають неправильне уявлення про те, як вибрати конструктора веб-сайтів.

2 спроби створити корисний огляд програм для створення веб-сайтів

Справжні огляди конструкторів веб-сайтів iOS і web-builder-app.com.
Автори цих блогів створили методологію, покликану допомогти користувачам зрозуміти кілька важливих моментів:

Це питання, які ви повинні задати собі, коли вибираєте послугу для створення веб-сайтів.

• Чи може той, хто створює сайт вперше, просто використовуючи цю програму, зрозуміти, що робить веб-сайт хорошим?

• Ця програма вперше створена для того, щоб допомогти новачкам створити сайт чи вона призначена для продажу додаткових функцій?

• Який веб-сайт буде відповідати вашим потребам:
- Проста присутність в Інтернеті, онлайн-візитка?
- Більш насичений сайт, який складається з багатьох добре організованих сторінок для представлення вашого бізнесу?
- Інтернет-магазин? На скільки різних видів предметів?

• Ти знав? Більше 80% людей, які починають створювати сайт, зазвичай кидають його перед публікацією. Навіть коли вони за це заплатили. Отже, відповідний спосіб оцінити розробника веб-сайтів — це спробувати оцінити шанси нового користувача одного дня отримати справжній веб-сайт.

Посібники та підручники зі створення хорошого веб-сайту

Добірка з 3 посібників Simple Different :

=> Що робить веб-сайт доступним для Google? Коротка версія SimDif, зручний для початківців і професійний метод. Покрокова оптимізація, якій ви будете раді. Googleable.com

=> Створіть веб-сайт, який сподобається вашим відвідувачам, і Google допоможе вам його просувати. Методологія SimDif на 15 сторінках, кожна з яких присвячена важливій темі, що стосується основних питань, на які має відповісти успішний веб-майстер. Якщо ви новачок у створенні веб-сайтів, цей посібник допоможе вам правильно розпочати роботу. Write-for-the-web.simdif.com

=> Рекламуйте свій веб-сайт Посібник із основними поняттями, які допоможуть вашому сайту підвищитися. Він пояснює класичні процеси просування веб-сайтів і пропонує кілька порад щодо успіху. Promote.simdif.com

Основні інструменти Google під час створення веб-сайту

Існує багато професійних програм для SEO, але може бути доречно почати з справжніх основ, які пропонує сам Google.

Google Analytics – ключ: розумійте, що 10 реальних користувачів, які переглядають більше ніж 4 сторінки, набагато краще, ніж 1000 відвідувачів, які переходять на вашу домашню сторінку і не натискають жодне з посилань.

• Trends – ключ: коли ви знаєте, які вирази найчастіше шукають у Google, спробуйте знайти свою власну нішу: визначте, що характерно для того, що ви робите, і на що, можливо, не так багато відповідей.

Adwords – ключ: експериментуйте, пробуйте щотижня щось нове, читайте блоги про AdWords, стежте за своїми рекламними кампаніями, ... інакше вам буде краще кидати гроші через вікно, є більша ймовірність, що вам хтось подякує :-).

Як це так, що сайти SimDif видно в Google?

Унікальний для SimDif, ви можете активувати помічник оптимізації.
Унікальний для SimDif, ви можете активувати помічник оптимізації.

Як бути видимим у пошукових системах із веб-сайтом SimDif?

Чи знаєте ви, що є однією з найважливіших речей, які Google намагається оцінити на веб-сайті? Його корисність.

Щоб бути релевантним результатом пошуку, веб-сайт має бути явно корисним для своїх користувачів. З іншого боку, Google насправді не володіє жодною з людських мов, тож як він вимірює корисність сайту?

Організація вмісту – це більшість відповідей:

Якщо ви хочете допомогти Google зрозуміти, наскільки добре ви відповідаєте потребам своїх читачів, ви хочете відповідно організувати свій веб-сайт. Мета цієї програми — допомогти вам отримати веб-сайт, чітко організований навколо запитань ваших клієнтів. Сайт, створений за допомогою SimDif, сприяє тому, що Google запам’ятовує чітку картину вашого бізнесу.

Коли ви публікуєте свій сайт, помічник з оптимізації допоможе вам виконати невидимі, але важливі деталі.

Щоб веб-сайт був корисним для видимості в Google, потрібно трохи часу й певних якостей. Щоб допомогти вам більше, ви можете запустити тест, щоб перевірити, чи не забули ви розглянути деякі ключові аспекти створення веб-сайту. Краще заповнювати метадані на кожній сторінці, мати назву на кожному блоці, ...
Натисніть «Опублікувати», перевірте список і торкніться помаранчевих стрілок: це приведе вас безпосередньо до місця, якого не вистачає.

Ваш відгук

Шукаєте підтримки?

Як користувач SimDif, найшвидший спосіб отримати Щоб відповісти на технічну проблему або отримати допомогу, натисніть кнопку червона кнопка допомоги.

Задайте своє запитання маленькому роботу на першій вкладці або переглядайте міні-довідники, ви знайдете скарби добрих порад.