Конструктори веб-сайтів на iOS

Конструктори веб-сайтів на iOS

Меню

Кілька інструментів та посібників, які допоможуть вам створити веб-сайт за допомогою мобільного пристрою.

Чи є огляд усіх програм для створення веб-сайтів?

Знайти чесний огляд конструктора веб-сайтів дуже важко. Чому?

90% сайтів з оглядами про розробників веб-сайтів насправді упереджені, оскільки фінансуються за рахунок приєднання.

Основний інтерес автора не в тому, щоб інформувати вас, а в тому, щоб ви знаходили їхній блог на першій сторінці пошуку в Google і відкривали сайт за посиланням, яке вони надають.
Наприклад, Wix побудував більшу частину своєї стратегії на цьому: тому він найчастіше виходить першим, навіть коли він далекий від актуальності.
Мало того, що ці сайти з оглядами часто зовсім ненадійні, ще гірше, вони, як правило, дають неправильне уявлення про те, як вибрати конструктора веб-сайтів.

2 спроби створити корисний огляд програм для створення веб-сайтів

Справжні огляди конструкторів веб-сайтів iOS і web-builder-app.com.
Автори цих блогів створили методологію, покликану допомогти користувачам зрозуміти кілька важливих моментів:

Це питання, які ви повинні задати собі, коли вибираєте послугу для створення веб-сайтів.

• Чи може той, хто створює сайт вперше, просто використовуючи цю програму, зрозуміти, що робить веб-сайт хорошим?

• Ця програма вперше створена для того, щоб допомогти новачкам створити сайт чи вона призначена для продажу додаткових функцій?

• Який веб-сайт буде відповідати вашим потребам:
- Проста присутність в Інтернеті, онлайн-візитка?
- Більш насичений сайт, який складається з багатьох добре організованих сторінок для представлення вашого бізнесу?
- Інтернет-магазин? На скільки різних видів предметів?

• Ти знав? Більше 80% людей, які починають створювати сайт, зазвичай кидають його перед публікацією. Навіть коли вони за це заплатили. Отже, відповідний спосіб оцінити розробника веб-сайтів — це спробувати оцінити шанси нового користувача одного дня отримати справжній веб-сайт.

Посібники та підручники зі створення хорошого веб-сайту

Добірка з 3 посібників Simple Different :

=> Що робить веб-сайт доступним для Google? Коротка версія SimDif, зручний для початківців і професійний метод. Покрокова оптимізація, якій ви будете раді. Googleable.com

=> Створіть веб-сайт, який сподобається вашим відвідувачам, і Google допоможе вам його просувати. Методологія SimDif на 15 сторінках, кожна з яких присвячена важливій темі, що стосується основних питань, на які має відповісти успішний веб-майстер. Якщо ви новачок у створенні веб-сайтів, цей посібник допоможе вам правильно розпочати роботу. Write-for-the-web.simdif.com

=> Рекламуйте свій веб-сайт Посібник із основними поняттями, які допоможуть вашому сайту підвищитися. Він пояснює класичні процеси просування веб-сайтів і пропонує кілька порад щодо успіху. Promote.simdif.com

Основні інструменти Google під час створення веб-сайту

Існує багато професійних програм для SEO, але може бути доречно почати з справжніх основ, які пропонує сам Google.

Google Analytics – ключ: розумійте, що 10 реальних користувачів, які переглядають більше ніж 4 сторінки, набагато краще, ніж 1000 відвідувачів, які переходять на вашу домашню сторінку і не натискають жодне з посилань.

• Trends – ключ: коли ви знаєте, які вирази найчастіше шукають у Google, спробуйте знайти свою власну нішу: визначте, що характерно для того, що ви робите, і на що, можливо, не так багато відповідей.

Adwords – ключ: експериментуйте, пробуйте щотижня щось нове, читайте блоги про AdWords, стежте за своїми рекламними кампаніями, ... інакше вам буде краще кидати гроші через вікно, є більша ймовірність, що вам хтось подякує :-).