Конструктори веб-сайтів на iOS

Конструктори веб-сайтів на iOS

Меню

Купуйте та використовуйте власне доменне ім’я на безкоштовному сайті.

Simple Different створив етичного та незалежного постачальника доменних імен
Simple Different створив етичного та незалежного постачальника доменних імен

Ось більш простий і етичний постачальник доменних імен.

SimDif, як і більшість конструкторів веб-сайтів, пропонує вашому сайту безкоштовний субдомен, наприклад, із «.simdif.com» у кінці.

Як і багато людей, ви також можете захотіти отримати особисте доменне ім’я для свого веб-сайту. SimDif пропонує вам просте рішення прямо в редакторі веб-сайтів.

Часто "безкоштовне доменне ім'я включено" - це просто шахрайство.

Ви бачили це майже скрізь у основних конструкторів веб-сайтів. "Безкоштовне доменне ім'я включено" - це маркетингова стратегія, яка спонукає вас отримати платну версію. Надто часто є темна сторона цієї псевдо «вигідної угоди»: ви не знаєте фактичної ціни доменного імені та того, скільки вони будуть щедрі стягувати за нього наступного року. Ви навіть можете опинитися пов’язаними контрактом на кілька років із цими постачальниками, придбавши своє власне ім’я за їхню ціну. Сьогодні надто багато прикладів компаній, які ведуть бізнес таким чином.

Замість цього зареєструйте власне ім’я за правильною ціною та використовуйте його на безкоштовному веб-сайті, якщо хочете.

Такий спосіб захисту користувачів від токсичних маркетингових методів є гарною ілюстрацією етичного способу ведення бізнесу SimDif .

Контролюйте свою присутність в Інтернеті за допомогою SimDif

15 $/рік, за звичайний ".com":
• Візьміть своє власне ім'я і використовуйте його, як вважаєте за потрібне.
• Використовуйте цю назву на безкоштовному веб-сайті SimDif Starter, для цього не потрібно оновлюватися до Pro.
• Отримайте безкоштовний https (сертифікат SSL). Як ви, можливо, знаєте, Google тепер вимагає цього, і деякі все ще стягують за це додаткову плату.

SimDif створив справедливу ціну для кожної країни

SimDif має унікальний спосіб обчислити ціну.

За допомогою цього конструктора освітніх веб-сайтів кожен може використовувати з телефону, ми вважаємо, що ми створили щось дуже корисне. Щоб зробити його доступним для якомога більшої кількості людей, ми створили для SimDif справедливу ціну для кожної країни по всьому світу.

У кожній країні різна вартість життя. Прагнучи збалансувати шанси кожного, ми вважаємо важливим створити різну ціну для кожної країни.

Якщо ви хочете дізнатися більше про це, ви можете відвідати нашу сторінку з описом нашого індексу паритету купівельної спроможності тут . І наступне посилання покаже вам , які ціни на SimDif у світі.

Створення справедливої та різної ціни для кожної країни...
Створення справедливої та різної ціни для кожної країни...

Як це так, що сайти SimDif видно в Google?

Унікальний для SimDif, ви можете активувати помічник оптимізації.
Унікальний для SimDif, ви можете активувати помічник оптимізації.

Як бути видимим у пошукових системах із веб-сайтом SimDif?

Чи знаєте ви, що є однією з найважливіших речей, які Google намагається оцінити на веб-сайті? Його корисність.

Щоб бути релевантним результатом пошуку, веб-сайт має бути явно корисним для своїх користувачів. З іншого боку, Google насправді не володіє жодною з людських мов, тож як він вимірює корисність сайту?

Організація вмісту – це більшість відповідей:

Якщо ви хочете допомогти Google зрозуміти, наскільки добре ви відповідаєте потребам своїх читачів, ви хочете відповідно організувати свій веб-сайт. Мета цієї програми — допомогти вам отримати веб-сайт, чітко організований навколо запитань ваших клієнтів. Сайт, створений за допомогою SimDif, сприяє тому, що Google запам’ятовує чітку картину вашого бізнесу.

Коли ви публікуєте свій сайт, помічник з оптимізації допоможе вам виконати невидимі, але важливі деталі.

Щоб веб-сайт був корисним для видимості в Google, потрібно трохи часу й певних якостей. Щоб допомогти вам більше, ви можете запустити тест, щоб перевірити, чи не забули ви розглянути деякі ключові аспекти створення веб-сайту. Краще заповнювати метадані на кожній сторінці, мати назву на кожному блоці, ...
Натисніть «Опублікувати», перевірте список і торкніться помаранчевих стрілок: це приведе вас безпосередньо до місця, якого не вистачає.