Конструктори веб-сайтів на iOS

Конструктори веб-сайтів на iOS

Меню

Купуйте та використовуйте власне доменне ім’я на безкоштовному сайті.

Simple Different створив етичного та незалежного постачальника доменних імен
Simple Different створив етичного та незалежного постачальника доменних імен

Ось більш простий і етичний постачальник доменних імен.

SimDif, як і більшість конструкторів веб-сайтів, пропонує вашому сайту безкоштовний субдомен, наприклад, із «.simdif.com» у кінці.

Як і багато людей, ви також можете захотіти отримати особисте доменне ім’я для свого веб-сайту. SimDif пропонує вам просте рішення прямо в редакторі веб-сайтів.

Часто "безкоштовне доменне ім'я включено" - це просто шахрайство.

Ви бачили це майже скрізь у основних конструкторів веб-сайтів. "Безкоштовне доменне ім'я включено" - це маркетингова стратегія, яка спонукає вас отримати платну версію. Надто часто є темна сторона цієї псевдо «вигідної угоди»: ви не знаєте фактичної ціни доменного імені та того, скільки вони будуть щедрі стягувати за нього наступного року. Ви навіть можете опинитися пов’язаними контрактом на кілька років із цими постачальниками, придбавши своє власне ім’я за їхню ціну. Сьогодні надто багато прикладів компаній, які ведуть бізнес таким чином.

Замість цього зареєструйте власне ім’я за правильною ціною та використовуйте його на безкоштовному веб-сайті, якщо хочете.

Такий спосіб захисту користувачів від токсичних маркетингових методів є гарною ілюстрацією етичного способу ведення бізнесу SimDif .

Контролюйте свою присутність в Інтернеті за допомогою SimDif

15 $/рік, за звичайний ".com":
• Візьміть своє власне ім'я і використовуйте його, як вважаєте за потрібне.
• Використовуйте цю назву на безкоштовному веб-сайті SimDif Starter, для цього не потрібно оновлюватися до Pro.
• Отримайте безкоштовний https (сертифікат SSL). Як ви, можливо, знаєте, Google тепер вимагає цього, і деякі все ще стягують за це додаткову плату.