Конструктори веб-сайтів на iOS

Конструктори веб-сайтів на iOS

Меню

Створіть свій Pro сайт за допомогою iPhone

Перший конструктор веб-сайтів, який дозволяє перемикатися з телефону на комп’ютер за допомогою тих самих професійних функцій.

Програма SimDif Website має точно такі ж функції, коли використовується на iPhone, iPad або комп’ютері. Сьогодні у світі є лише кілька сервісів, які пропонують це!

Сьогодні створити справжній сайт без комп’ютера можна завдяки SimDif.

Сайт Pro SimDif включає все, що ви маєте на сайтах Starter і Smart , і може вивести вас ще далі в побудові та управлінні вашою присутністю в Інтернеті.

Наприклад, серед іншого:

• Контактні форми повністю налаштовуються, щоб допомогти вам отримати потрібну інформацію від ваших клієнтів

• Ви можете встановити кнопки PayPal, щоб запропонувати безпечне рішення для онлайн-платежів.

• Чи хотіли б ви монетизувати трафік, який генерує ваш сайт? Налаштуйте власний Google Ads!

Ви можете налаштувати деталі, графічні аспекти свого веб-сайту та контролювати, як він відображатиметься на комп’ютерах та мобільних пристроях.

Сайт SimDif Pro допоможе вам визначити власні кольори. Грайте з прозорістю різних елементів. Визначте кути вкладок і сторінок. Виберіть шрифт для кожного типу заголовків, а також для вашого основного тексту, ... Ви можете створити свій власний унікальний графічний шаблон за допомогою версії Pro!

SimDif створив справедливу ціну для кожної країни

SimDif має унікальний спосіб обчислити ціну.

За допомогою цього конструктора освітніх веб-сайтів кожен може використовувати з телефону, ми вважаємо, що ми створили щось дуже корисне. Щоб зробити його доступним для якомога більшої кількості людей, ми створили для SimDif справедливу ціну для кожної країни по всьому світу.

У кожній країні різна вартість життя. Прагнучи збалансувати шанси кожного, ми вважаємо важливим створити різну ціну для кожної країни.

Якщо ви хочете дізнатися більше про це, ви можете відвідати нашу сторінку з описом нашого індексу паритету купівельної спроможності тут . І наступне посилання покаже вам , які ціни на SimDif у світі.

Створення справедливої та різної ціни для кожної країни...
Створення справедливої та різної ціни для кожної країни...