Конструктори веб-сайтів на iOS

Конструктори веб-сайтів на iOS

Меню

Як це так, що сайти SimDif видно в Google?

Унікальний для SimDif, ви можете активувати помічник оптимізації.
Унікальний для SimDif, ви можете активувати помічник оптимізації.

Як бути видимим у пошукових системах із веб-сайтом SimDif?

Чи знаєте ви, що є однією з найважливіших речей, які Google намагається оцінити на веб-сайті? Його корисність.

Щоб бути релевантним результатом пошуку, веб-сайт має бути явно корисним для своїх користувачів. З іншого боку, Google насправді не володіє жодною з людських мов, тож як він вимірює корисність сайту?

Організація вмісту – це більшість відповідей:

Якщо ви хочете допомогти Google зрозуміти, наскільки добре ви відповідаєте потребам своїх читачів, ви хочете відповідно організувати свій веб-сайт. Мета цієї програми — допомогти вам отримати веб-сайт, чітко організований навколо запитань ваших клієнтів. Сайт, створений за допомогою SimDif, сприяє тому, що Google запам’ятовує чітку картину вашого бізнесу.

Коли ви публікуєте свій сайт, помічник з оптимізації допоможе вам виконати невидимі, але важливі деталі.

Щоб веб-сайт був корисним для видимості в Google, потрібно трохи часу й певних якостей. Щоб допомогти вам більше, ви можете запустити тест, щоб перевірити, чи не забули ви розглянути деякі ключові аспекти створення веб-сайту. Краще заповнювати метадані на кожній сторінці, мати назву на кожному блоці, ...
Натисніть «Опублікувати», перевірте список і торкніться помаранчевих стрілок: це приведе вас безпосередньо до місця, якого не вистачає.

Без лайна. Щоб сайт був доступним для Google, потрібно докласти певних зусиль.
Без лайна. Щоб сайт був доступним для Google, потрібно докласти певних зусиль.

SimDif пропонує вам метод оптимізації вашого сайту для Google та інших пошукових систем.

Почніть, витративши кілька хвилин на сторінку паперу та олівець! :-)

1 • Запишіть 5 найпопулярніших запитань, які будуть вводити ваші клієнти та відвідувачі, запитуючи Google про вашу компанію.
Припустимо, вони не знають вашого імені, це було б занадто легко. Натомість спробуйте визначити, що вони запитають Google, щоб знайти те, що ви пропонуєте. Ви пропонуєте щось специфічне, чого немає у ваших конкурентів? Чи важливо ваше місцезнаходження чи місце діяльності?

2 • Запишіть 5 основних питань, на які ваші читачі захочуть отримати відповіді, коли вони прийдуть на сайт, який ви створюєте.
Як завжди, дуже важливо визначити їхню мову, ті самі вирази, які вони, швидше за все, очікують і впізнають під час перегляду вашого сайту. У випадку вашого сайту, чи використовує ваш читач технічний жаргон, чи він вважає за краще більш простий спосіб описати те, що ви робите?

3 • Природно, з'явиться кілька тем. Створіть сторінку, щоб сформулювати свою інформацію про кожну з них.
Чудова порада, коли справа доходить до того, як зробити читачів і Google щасливими: Для кожного предмета створіть окрему сторінку. «Де вас можна знайти?», одна окрема сторінка з адресою та картою. Як щодо цього конкретного аспекту вашої служби? Ще одна спеціальна сторінка: спосіб організації свого веб-сайту є одним із головних ключів до успіху.

Отже, що робити далі з цим списком питань?

Це найважливіші кроки, а потім, звичайно, є ще кілька, щоб створити ефективний сайт. Це початок спрощеної методології, доступної безкоштовно на googlable.com . Це підручник, створений SimDif, щоб дозволити найбільш технофобним з нас зрозуміти основні ідеї, які стоять за хорошою SEO, оптимізацією пошукових систем.